František Michl (1901 - 1977)
V okolí Berounky
Prodejní cena:
18 200 Kč
Autor: | František Michl |
Identifikační číslo: | 1075-S220019 |
Datováno: | 1948 |
Technika: | olej/plátno |
Rozměry: | 50 x 65 cm |
Signatura: | sign. PD F. Michl. 48. |
Autor: | František Michl |
Datováno: | 1948 |
Technika: | olej/plátno |
Rozměry: | 50 x 65 cm |